aktualności

Oferta

Przewody wtryskowe produkcji Agro-Bis

Bardzo miło nam poinformować Państwa, że firma Agro-Bis Barszcz Sp.J. uruchomiła własną produkcję przewodów wtryskowych.

 

 

Sita żaluzjowe do kombajnówW naszej ofercie pojawiły się wysokiej jakości, kryte powłoką cynkową, sita do kombajnów.
 
Do kombajnu Claas sita dostępne są od ręki, do innych kombajnów na zamówienie.
 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną na stronie naszego sklepu: Hurtowniarolnicza.pl
Pułapka klejowa na gryzonieJesienią zmorą wielu gospodarstw mogą być gryzonie. Wszystkim walczącym z nimi polecamy środki zwalczania gryzoni, które są dostępne w naszym sklepie internetowym. Pułapki klejowe na myszy i szczury na pewno pomogą.
 
Wspomniane środki można nabyć poprzez nasz sklep internetowy - pod tym linkiem dostępne są wybrane produkty.
Narzędzia warsztatowe covalZapraszamy do zapoznania się z poszerzoną ofertą narzędzi warsztatowych firmy Coval. Jak informowaliśmy w maju - w naszej ofercie dostępne są narzędzia tego producenta. Teraz, w związku z rosnącym zainteresowaniem tymi produktami, z przyjemnością oznajmiamy, że poszerzyliśmy ofertę o kolejne pozycje.
 
Produkty widoczne są w naszym sklepie internetowym w kategorii narzędzia warsztawowe lub bezpośrednio pod tym linkiem.
Zatyczka belki z łańcuszkiem C-330Wśród części zamiennych do ciągnika Ursus C-330 polecamy Państwu zatyczkę belki z łańcuszkiem, która jest w promocyjnej cenie. Można ją zamówić w naszym sklepie internetowym HurtowniaRolnicza.pl
Produkt widoczny jest w kategorii części do ciągnika C-330
lub pod tym linkiem.
Łącznik centralny do ciągnika Ursus C-330W ofercie naszej hurtowni prezentujemy nowe, niższe ceny na produkty do ciągników Ursus C-330 oraz C-360.
Dla obu ciągników nowe ceny zyskały łączniki centralne oraz wieszaki. Zachęcamy do zapoznana się z ofertą na stronach naszego sklepu internetowego:
 
Miło nam poinformować, że lemiesze gumowe do pługów firmy Kabat zyskały nowe, niższe ceny. Zainteresowanych odsyłamy do naszego sklepu internetowego, gdzie można znaleźć te produkty:
 
Worek typu big bagOfertę artykułów gospodarzczych w naszej hurtowni i sklepach powiększyliśny o dwa rodzaje worków - worki typu big bag oraz worki do sianokiszonki.
 
Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, gdzie dostępne są powyższe produkty:
 
Kobajn zbożowy ClaasRuszają żniwa! Chciałoby się powiedzieć, wreszcie. Życząc udanych zbiorów polecamy wśród wielu części do kombajnów zbożowych pasy żniwne do kombajnu Claas.
 
Pełną ofertę można znaleźć na stronach naszego sklepu internetowego HurtowniaRolnicza.pl: pasy żniwne Claas
 
Narzędzia ogrodnicze RomanikDo wiosennych prac w ogrodzie polecamy wysokiej jakości narzędzia ogrodnicze firmy Romanik. 
 
Pełną ofertę możecie Państwo zobaczyć na stronach naszego sklepu internetowego HurtowniaRolnicza.pl pod linkiem:
 
 

Nasi partnerzy

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w polityce prywatności.
Zamknij