aktualności
Logo Przedsiębiorstwo Fair Play Firma Agro-Bis Barszcz Sp.J. uczestniczy w programie promocji kultury przedsiębiorczości "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2010. To XIII edycja tego konkursu. Obecnie trwa II etap tego prestiżowego programu, w którym zostaną wyłonieni tegoroczni laureaci.
 
Nasza firma w lipcu została zgłoszona do konkursu. Na początku sierpnia zostaliśmy poinformowani o zakwalifikowaniu do II etapu programu. Obecnie oczekujemy na końcowy werdykt Komisji, która przeprowadziła audyt w naszej firmie. 
 
 
„Przedsiębiorstwo Fair Play” jest ogólnopolskim programem, w którym oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa, a nie tylko jego wyniki ekonomiczne czy jakość wyrobów. Program ten ma na celu promowanie etyki w działalności gospodarczej rozumianej jako właściwe zarządzanie relacjami z różnymi interesariuszami firmy, tj.: z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami, społecznością lokalną, a także władzą lokalną i państwową. Ideą programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.
 
Więcej informacji o programie "Przedsiębiorstwo Fair Play" na oficjalnej stronie.
 
 

Nasi partnerzy

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w polityce prywatności.
Zamknij