aktualności
Agro-Bis Przedsiębiorstwo Fair Play 2010Z wielką radością informujemy, że firma Agro-Bis Barszcz Sp.J. została uhonorowana w Programie Promocji Kultury Przedsiębiorczości i otrzymała prestiżowy certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2010. To wyjątkowe wyróżnienie dla naszej firmy znaleźć się w gronie przedsiębiorstw, które cechują się rzetelnością i uczciwością w relacjach z kontrahentami i klientami.
 
 
Ideą programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" jest zachęcanie polskich firm do stosowania przejrzystych zasad i czystej gry w biznesie. Podczas przeprowadzonego w firmie audytu oceniano naszą wiarygodność, rzetelność oraz społeczną odpowiedzialność w relacjach z klientami, kontrahentami, pracownikami, społecznością lokalną.
 
Agro-Bis Barszcz Sp.J. znalazła się wśród 624 firm, które przeszły dwustopniową weryfikację i - spełniając wymagania regulaminowe, decyzją Kapituły Programu uzyskały tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2010.
 
"Przedsiębiorstwa Fair Play", to firmy w których:
  • pracownicy to zespoły ludzi zaangażowanych, kreatywnych i zadowolonych ze swojego miejsca pracy,
  • menadżerowie uważają za coś zupełnie naturalnego dzielenie się dorobkiem swych firm z innymi,
  • społeczna odpowiedzialność biznesu, wrażliwość społeczna i dobroczynność mają zupełnie inne granice.
 
Więcej o programie na stronie przedsiebiorstwo.fairplay.pl
 
 
 Agro-Bis Przedsiębiorstwo Fair Play 2010

Nasi partnerzy

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w polityce prywatności.
Zamknij