aktualności
 
Zdjęcia żniwa 2011Masz zdjęcia lub film z tegorocznych żniw?
Pochwal się i prześlij je nam!
Najciekawsze opublikujemy na naszej stronie i nagrodzimy upominkami a najlepsze nagrodzimy rabatem na zakupy w naszym sklepie internetowym.
 
Zdjęcia, filmy lub linki do nich prześlij na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31 sierpnia 2011 roku.
(w mailu prosimy o zgodę na ich późniejszą publikację).
 
Udanych żniw i owocnych plonów!
 
 
Dokumentujemy Żniwa 2011
 
Na zakończenie sezonu żniwnego chcemy opublikować galerię zdjęć i filmów z tegorocznej akcji żniwnej. Liczymy na wsparcie Państwa w tej akcji. Najciekawsze z nadesłanych zdjęć i filmów opublikujemy na naszej stronie i uhonorujemy upominkami od firmy Agro-Bis a najlepsze nagrodzimy rabatami na zakupy w sklepie internetowym Hurtowniarolnicza.pl.
 
Rabaty na zakupy w Hurtowniarolnicza.pl:
Za najlepszy materiał 10 procent do końca 2011 roku.
Za drugie oraz trzecie miejsce jednorazowy rabat w wysokości 10 procent.
Dla kolejnych dziesięciu miejsc jednorazowy rabat w wysokości 5 procent.
 
 
Warunkiem wzięcia udziału w akcji jest przesłanie na adres zniwa[at]agro-bis.eu (w miejsce [at] proszę wstawić znak @) zdjęć, filmów lub linków do nich wraz ze zgodą na ich późniejszą publikację.
Z wybranymi osobami skontaktujemy się w celu ustalenia szczegółów.
 
Na zdjęcia i filmy czekamy do 31 sierpnia 2011 roku. Publikacja zdjęć, filmów oraz informacja o nagrodach na początku września 2011 roku.
 
W razie pytań prosimy o kontakt na adres zniwa[at]agro-bis.eu
(w miejsce [at] proszę wstawić znak @).
 
Udanych żniw i owocnych plonów!
 
Załoga Agro-Bis
 
 
 

Nasi partnerzy

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w polityce prywatności.
Zamknij