aktualności

Sonda, ankietaW sondzie na stronie naszego sklepu internetowego HurtowniaRolnicza.pl pytaliśmy jaki będzie 2011 rok - suchy, mokry, taki sam czy inni jak poprzedni. Po okresie żniw można już zestawić nasze przewidywania z rzeczywistością.

Wyniki sondy

 

 Sonda hurtowniarolnicza.pl jaki będzie 2001 rokW naszej sondzie dotyczącej przewidywań pogodowych na sezon 2011 dominowały skrajne opinie - prawie tyle samo osób twierdziło, że będzie susza, co będzie potop.

Spora część głosujących uważała, że rok będzie normalny. Biorąc pod uwagę, że same wakacje były bardzo deszczowe i mokre można je potraktować jako potop, a aktualnie mamy prawie suszę (przynajmniej na Podkarpaciu, gdzie nie padało od 2 tygodni, za to słońce mocno świeci). 

Czyli wszyscy mieli rację, ponieważ gdyby wymieszać dni z ostatnich miesięcy to średnia opadów wyszłaby jak w normalnym roku.

Nie możemy zapomnieć o tych głosujących, co wysyłali nas do oglądania pogody.

Pana Kreta oglądać można, ale czy zwiększa się przez to nasza wiedza o krótkotemrinowej pogodzie? Nie mówiąc o długoterminowej...

 

Nasi partnerzy

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w polityce prywatności.
Zamknij