aktualności
Żniwa 2011Na początku sierpnia ogłosiliśmy akcję Dokumentujemy Żniwa 2011 zachęcając do robienia zdjęć podczas żniw w tym roku. Otrzymaliśmy wiele fotografii oddających piękno zbiorów, za które bardzo dziękujemy. Przedstawiamy najlepsze naszym zdaniem zdjęcia wraz z listą osób nagrodzonych rabatami w naszym sklepie internetowym i wyróżnionych upominkami od firmy Agro-Bis. Zapraszamy do obejrzenia galerii
 
 
Wybór najlepszych zdjęć był trudny, ale zdecydowaliśmy, że najlepszą fotografię przesłał Pan Wiesław Kowalik z Komorowa. W nagrodę otrzymuje rabat 10% do końca 2011 roku na wszystkie zakupy w naszym sklepie internetowym Hurtowniarolnicza.pl.
 
Drugą nagrodę zdobyła Pani Anna Konopka z Olesna a trzecią Pan Paweł Urbaniak z Kalisza, którzy otrzymują od nas jednorazowy rabat w wysokości 10%.
 
Wszystkim nagrodzony serdecznie gratulujemy! Skontaktujemy się z tymi osobami, by ustalić szczegóły odbioru nagród i upominków. W wypadku pytań prosimy o przesłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
Zobacz trzy najlepsze zdjęcia:
 
{gallery}zniwa2011/podium:::0:1{/gallery}
 
 
Kolejne 10 osób zostało wyróżnionych za nadesłane zdjęcia. W nagrodę otrzymują jednorazowy rabat w wysokości 5%.
 
Lista nagrodzonych:
Urszula Wiech z Brzeska, Piotr Gęsicki z woj. świętokrzyskiego, Piotr Zaskalski z Grabiny, Anna Kalisz z Łukowa, Lech Małżycki z Jasionki, Stanisław Gadzinowski z Bzury,  Marzena Adamiec z Niepokalanowa, Jakub Pawlik z woj. małopolskiego, Czesław Czermiężny z Marianowa oraz Urszula Zielony z Kraśnika.
 
Zobacz zdjęcia nagrodzonych:
 
{gallery}zniwa2011/rabaty:::0:0{/gallery}
 
Wyróżniliśmy także wiele innych zdjęć, które również zasługują na publikacje.
Ich autorzy otrzymają upominki od firmy Agro-Bis.
 
Zobacz wyróżnione zdjęcia:
 
{gallery}zniwa2011/wyroznienie:::0:0{/gallery}
 
 
Naszą akcję dokumentowania żniw 2011 wsparł profil Żniwa 2011 na Facebooku, który zachęcił swoich fanów do publikowania zdjęć i filmów.
Chcielibyśmy wyróżnić upominkami od firmy Agro-Bis autorów tego profilu oraz dwóch fanów, którzy udostępnili swoje filmy. Zapraszamy do obejrzenia filmów, które zostały przygotowane w ciekawej oprawie.
 
Marmeo Kochany:
 
Michał Dydyna:
 
 
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za nadesłane zdjęcia i za udział w naszej akcji!
Liczymy, że niedługo uda nam się zorganizować kolejne tego typu przedsięwzięcia.
 
 
pozdrawiamy,
Załoga Agro-Bis Barszcz Sp.J.
 
 
 
 

Nasi partnerzy

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w polityce prywatności.
Zamknij