aktualności
Przedsiębiorstwo Fair Play 2011 - Agro-BisZ ogromną dumą informujemy, że firma Agro-Bis Barszcz Sp.J. otrzymała prestiżowy tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play 2011
w Programie Promocji Kultury Przedsiębiorczości.
 
Wyróżnienie to pozwala naszej firmie już drugi rok z rzędu być obecnym wśród przedsiębiorstw, które nagrodzone zostały za uczciwą i rzetelną działalność oraz kontakty z kontrahentami, klientami oraz lokalną społecznością.
 
 
 
Ideą programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" jest promocja kultury przedsiębiorczości w Polsce oraz zachęcenie polskich firm by codzienną działalność prowadziły według przejrzystych zasad zgodnie z etyką przedsiębiorczości.
 
 
"Przedsiębiorstwa Fair Play", to firmy w które:
  • prowadzą uczciwą i rzetelną działalnością,
  • kładą nacisk na przejrzyste i partnerskie kontakty z kontrahentami i klientami,
  • cechuje społeczna odpowiedzialność biznesu, wspierając lokalną społeczność.
 
Firma Agro-Bis przystąpiła do tegorocznej edycji na początku roku. Przechodząc weryfikację w I etapie przystąpiła do audytu swojej działalności. Pozytywnie oceniono naszą działalność - rzetelność, wiarygodność oraz odpowiedzialność w relacjach z kontrahentami, klientami, pracownikami oraz lokalną społecznością.
 
Decyzją Kapitułu Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości, spełniając wszystkie wymagania, firma Agro-Bis Barszcz Sp.J. uzyskała tytuł i certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play 2011.
 
Tym cenniejsze jest to wyróżnienie, gdyż zdobywamy je drugi raz z rzędu. W ubiegłym roku otrzymaliśmy tytuł Przedsiębiorsto Fair Play 2010.
 
Więcej o programie na stronie przedsiebiorstwo.fairplay.pl
 
Przedsiębiorstwo Fair Play 2011. Agro-Bis wyróżnione!
 
 
 
 
 

Nasi partnerzy

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w polityce prywatności.
Zamknij