aktualności
Żniwa kłosyTak jak przed rokiem w okresie żniw zapraszamy do udziału w konkursie!
 
Tym razem postanowiliśmy sprawdzić czujność oka użytkowników naszego sklepu internetowego Hurtowniarolnicza.pl. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.
Do wygrania zestawy gadżetów żniwnych od firmy Agro-Bis.  
 
 
Konkurs Pomóż odnaleźć dreblinkę do bizona!
 
Przy jednym z produktów w naszym sklepie jedno ze zdjęć zostało podmienione na kadr z filmu "Nie lubię poniedziałku", na którym widać aktora Jerzego Turka z uszkodzoną półcalową dreblinką do bizona.
 
Co zrobić by wygrać?
 
Należy znaleźć produkt ze zdjęciem dreblinki a link do niego przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
W temacie maila trzeba wpisać Konkurs a w jego treści: Znalazłam/znalazłem dreblinkę do bizona. W mailu należy także podać dane osobowe: imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz dane adresowe.
 
Życzymy owocnego poszukiwania! :-)
 
 
Partnerem naszego konkursu został profil Żniwa 2011 na Facebooku. Informacje o konkursie znajdują się również na tym profilu. 
 
 

Nasi partnerzy

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w polityce prywatności.
Zamknij