aktualności
Siatka Astra DefalinWprowadziliśmy atrakcyjne ceny na siatkę Astra Extend firmy Defalin. Siatka ta chroni materiał żniwny, poprawia jakość sporządzanych beli pod kiszonkę a marka Defalin zapewnia produkty najwyższej jakości
 
Zapraszamy do sklepu internetowego: Siatka Astra Extend
 
Promocja ważna do wyczerpania zapasów.
 
Więcej informacji o siatce Astra 

Zagęszczone brzegowe pasaże siatki ROLNET ASTRA wygładzają krawędzie beli, chroniąc folie kiszonkarską przed ostrymi kłączami traw, co poprawia jakość kiszonki.

Właściwości siatki:

  • wygładzaja boczne krawędzie beli i eliminują wystające "pędzle" na brzegach balotu,
  • nadają beli foremny i regularny kształt,
  • w większym stopniu chronią materiał żniwny,
  • ograniczają liczbę uszkodzeń foli kiszonkarskich,
  • eliminują powstwanie poduszek powietrznych.
 
  
Siatka ASTRA, posiadawłasciwosciEXTEND. Charakteryzuje się symetrycznym trójkątnym splotem i jego lustrzanym odbiciem, w której brzegowe pasaże siatki wyposażone są dodatkową nitkę wątku. Oznacza to, że krawędzie beli są lepiej zabezpieczone a symetryczny splot siatki gwarantuje doskonałe rozprowadzenie siatki na rolkach maszyny belującej, a jeśli konstrukcja maszyny zezwala, to jej brzegowe pasaże zachodzą na krawędzie beli wygładzając występujące ostre źdźbła co z powodzeniem sprawdza się w zastosowaniu siatki do zbioru materiałów przeznaczonych do zakiszania. Siatka posiada imponujących parametrach wytrzymałościowych, szczególnie przydatny do owijania ciężkich ładunków takich jak np. lucerna.
 
Siatka Rolnet Astra Extend firmy Defalin

Nasi partnerzy

Ta strona korzysta z ciasteczek (plików cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji w polityce prywatności.
Zamknij